Laturi navigaattoriin awesafe LKW Navigator 9" / Navigator A2 7" / Navigator A5 5" - 10W, 2A / 2000mA, 1,2m virtajohto, GPS-laturi


Varastossa
Toimitus: 3-5 arkipäivääToimitus: 2.95 €
Yleiskatsaus
Tarvitseeko awesafe navigaattorisi pikaisesti virtaa ennen matkalle lähtöä? Ei hätää, subtel® laturi lataa navigaattorisi nopeasti.
subtel® laturi edustaa modernia lataustekniikkaa ja lataa awesafe LKW Navigator navigaattorin/GPS:n luotettavasti ja turvallisesti. Laturi Mini USB liitännällä on suojattu oikosululta, ylikuumenemiselta ja ylijännitteeltä. 2A / 2000mA latausnopeuden ansiosta navigaattorisi akku latautuu nopeasti ja on valmis pitkällekin ajomatkalle maalla tai kaupungissa. Tarvikelaturi korvaa alkuperäisen awesafe laturin tai sopii myös varalaturiksi.Nauti vapaudesta awesafe navigaattorin täydellä akulla
✔ Tehokas akkukäyttöisen navigaattorin/GPS:n verkkovirtalaturi Mini USB liitännällä
✔ Nopea lataus - navigaattorin pikalaturi suurella latausnopeudella ja lyhyellä latausajalla
✔ Pieni ja kevyt - sopii myös matkalaturiksi reissuun
Laturi tukee akun pitkää käyttöikää
✔ Hellävarainen ja turvallinen lataus - moderni verkkovirtalaturi tukee akun pitkäikäistä käyttöä
✔ Turvallinen - suojattu oikosululta, ylikuumenemiselta ja ylijännitteeltä
✔ Kestävä virtajohto - murtumaton navigaattorin latausjohto ja liitin
Pienikokoinen ja kevyt laturi sopii lataukseen kotona tai myös akkulaturiksi matkalle mukaan. Mukautuvan 100V - 250V tulojännitteen ansiosta laturia voidaan käyttää eri maissa (EU:n ulkopuolella pistorasiaan tarvitaan lisäksi adapteri).
Tekniset tiedot:
Tuotemerkki: subtel®
Liitäntä: Mini USB liitin
Tulo / Input: 100V - 250V
Lähtöjännite / Output Volttia: 5V
Ampeeri / Output ampeeri: 2A / 2000mA
Teho / Power Watt: 10W
Johto: 1,2m virtajohto
★ 3 vuoden takuu ★
Olemme vuonna 2004 perustettu kansainvälinen verkkokauppa, joka tarjoaa laadukkaita tuotteita, ja siksi tarjoamme 36 kuukauden takuun!