Akku älykelloon TomTom Adventurer / Golfer 2 / Runner 1, 2, 3 / Spark Cardio Music GPS - 200mAh, 3.7V, AHB332824HPS vaihtoakku

Varastossa
Toimitus: 3-5 arkipäivääYhteensopiva
Toimitus: 2.95 €
Vaihtoehdot

Akku
Yleiskatsaus
CELLONIC® vaihtoakku TomTom älykelloon antaa uutta virtaa kotona, liikkuessa tai retkellä!
CELLONIC® vaihtoakku sopii ihanteellisesti TomTom Adventurer / Golfer 2 / Runner 1, 2, 3 älykelloon. Vara-akku on turvallinen, sillä se on suojattu oikosululta, ylikuumenemiselta ja ylijännitteeltä. Se korvaa TomTom älykellon alkuperäisen akun AHB332824HPS. Katso sivun lopusta lista kaikista tarvikeakun korvaamista alkuperäisakuista ja yhteensopivista laitteista. Näin uskollisessa älykellossasi, aktiivisuusrannekkeessa tai urheilurannekkeessa on taas virtaa kulkea mukanasi ulkoilemassa, treenaamassa ja minne menetkään, mitaten liikkumistasi ja näyttäen muitakin tietoja.ÂTomTom älykellon akku:
✔ 100% yhteensopiva vaihtoakku korvaa älykellon alkuperäisen akun TomTom AHB332824HPS
✔ Pitkä käyttöaika vapauttaa lataustuokioilta - nauti vapaudesta ja riippumattomuudesta
✔ Täyttä tehoa käytön aikana - moderni Litium-tekniikka ilman vaikutusta muistiin
✔ Suuri kapasiteetti ja kestää pitkään käytössä - tehokas akku 200mAh kapasiteetilla
✔ Sertifioitu turvallisuus - suojattu oikosululta, ylikuumenemiselta ja ylijännitteeltä
✔ Säännöllinen ja kattava testaus - jokainen rakennettu kenno testataan
Kotona, liikkuessa, retkellä tai matkalla - CELLONIC® tarvikeakku 200mAh kapasiteetilla ja 3.7V jännitteellä antaa tehokkaasti ja turvallisesti virtaa TomTom Adventurer / Golfer 2 / Runner 1, 2, 3 älykelloosi.
Tuotemerkki: CELLONIC® vaihtoakku
Jännite: 3.7V
Kapasiteetti: 200mAh
Teknologia: Litiumpolymeeri
Mitat: 27.30 x 26.20 x 4.00mm
Väri: Musta
★ 3 vuoden takuu ★
Olemme vuonna 2004 perustettu kansainvälinen verkkokauppa, joka tarjoaa laadukkaita tuotteita, ja siksi tarjoamme 36 kuukauden takuun!
Tekniset tiedot
Tuotenumero: | 940182 |
---|---|
Paino: | 9 g |
Pituus: | 70 mm |
Leveys: | 48 mm |
Korkeus: | 12 mm |
Jännite: | 3.7V |
Teknologia: | Litiumpolymeeri |
Kapasiteetti: | 200mAh |
EAN: | 4063714064856 |
Arvostelut
A ce jour je n’ai pas reçu la commande
Tuoteturvallisuus
Valmistaja / EU Vastuuhenkilö
Valmistaja | subtel GmbH |
---|---|
Osoite | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Saksa |
info@subtel.fi | |
Käyttöturvallisuustiedote | lataa |